Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Modern-Shop

AL.Żołnierzy I Armii WP 14c
35-301 Rzeszów

Tel: 178585181
kom.509 839 369

 www.modern-expo.ipr.pl

www.modern-shop.eu

Email:

biuro@modern-shop.eu

boksy kasowe rzeszów,  stanowiska kasowe rzeszów, modern-expo rzeszów

Poleć nas:

USŁUGI MODERN-SHOP


 

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie zagospodarowania przestrzeni sklepu lub biura proponując rozwiązania dostosowane do potrzeb, oczekiwań i budżetu Klienta.

Wykonujemy śmiałe i oryginalne projekty z komputerową aranżacją wnętrz w 2D i 3D. Wśród naszych usług znajduje się także dostawa na miejsce, profesjonalny montaż zakupionych mebli i urządzeń wraz z mobilnym serwisem.

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników to gwarancja oryginalnych pomysłów i optymalności rozwiązań dla każdej inwestycji.

Projektowanie


Znajdowanie optymalnych rozwiązań przy niebanalnych projektach, dostosowanych do potrzeb i budżetu Klientów jest dewizą naszych projektantów. Pracownicy Modern Shop są profesjonalnymi doradcami, posiadającymi wiedzę i wieloletnie doświadczenia oraz doskonałą znajomość zasad ergonomii i wyczucie estetyki.

Na Państwa życzenie projektanci mogą od podstaw przygotować projekt zagospodarowania przestrzeni sklepowej lub biurowej. Wystarczy zatelefonować aby projektant odwiedził Klienta w jego firmie.

 

Profesjonalny montaż


Profesjonalizm wykonania montażu przez nasz Dział Serwisu oceniają od wielu lat zadowoleni Klienci. Jesteśmy bardzo dumni z wieloletniej współpracy z licznym gronem stałych Klientów w Polsce .

Wypracowane i sprawdzone optymalne rozwiązania logistyczne Modern Shop umożliwiają sprawną obsługę Klientów w każdej części Polski .Większa część naszej oferty handlowej dostępna jest ze stanu magazynowego.

Dostawę realizujemy w czasie do 48 godzin. Przykładamy ogromną wagę do podnoszenia jakości oraz sprawności obsługi i płynącego stąd zadowolenia naszych Klientów.

 

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?