Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Modern-Shop

AL.Żołnierzy I Armii WP 14c
35-301 Rzeszów

Tel: 178585181
kom.509 839 369

 www.modern-expo.ipr.pl

www.modern-shop.eu

Email:

biuro@modern-shop.eu

boksy kasowe rzeszów,  stanowiska kasowe rzeszów, modern-expo rzeszów

Poleć nas:

PRODUKCJA MODERN-EXPO


 

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat Modern Expo Group zbudował zakład produkcyjny, w którym dzisiaj pracuje ponad 2000 pracowników, a powierzchnia produkcyjna wynosi około 50 tysięcy mkw.

Obecny potencjał produkcyjny zakładu to niemal 17 000 metrów bieżących systemu metalowych regałów sklepowych i ponad 200 boksów kasowych miesięcznie. 

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami maszyn i urządzeń, między innymi TRUMPF (wykrawarki laserowe, prasy krawędziowe), IDEA LINE (linie lakiernicze), FINN-POWER (wykrawarki do metalu),SCHLATTER (automaty do zgrzewania), PM ITALIA (linie do rollformingu).


Nasze zasoby produkcyjne pozwalają na obróbkę metalu, drewna, szkła i drutu. Dzięki temu zakład ma możliwość realizacji każdego nawet indywidualnego zlecenia czy projektu. 

Zakład produkcyjny posiada własne, nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz dział projektowy działający na zasadzie od pomysłu przez konstrukcję do realizacji. 

Umożliwia to bardzo elastyczne podejście do wymagań i standardów stawianych nawet przez największe sieci sprzedaży detalicznej bez względu na asortyment oferowanych przez nie produktów.
 

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?