Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Modern-Shop

AL.Żołnierzy I Armii WP 14c
35-301 Rzeszów

Tel: 178585181
kom.509 839 369

 www.modern-expo.ipr.pl

www.modern-shop.eu

Email:

biuro@modern-shop.eu

boksy kasowe rzeszów,  stanowiska kasowe rzeszów, modern-expo rzeszów

Poleć nas:

HISTORIA MODERN-EXPO


 

 

meble sklepowe rzeszów, regały sklepowe rzeszów, urządzenia sklepowe, wyposażenie sklepów

Nasza firma nazywa się Modern Shop Krzysztof Wróbel (rok.zał.2012) W najbliższym czasie zmieniamy lokalizację oraz nazwę na Modern-Shop.. Rozpoczęliśmy działalność handlową w branży wyposażenia sklepów  w 2012 r. jako niezależna firma(wcześniej jako oddział Modern Expo Group powstałej w 1993 r. Obecnie jesteśmy jej zaufanym dystrybutorem .

Historia: Na początku roku 1999  firma Modern Expo  zawiązała spółkę joint-venture w Łucku na Ukrainie. W rezultacie przyjętej strategii stałego inwestowania w technologię i nowoczesny park maszynowy stworzyli tam jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w branży produkcji wyposażenia sklepów w Europie, który specjalizuje się w produkcji regałów metalowych, boksów kasowych i innych mebli sklepowych.
boksy kasowe rzeszów, modern-expo rzeszówW działania Modern Expo Group wpisane jest ciągłe dążenie do poszukiwania nowych sposobów i form sprzedaży, aby wyprzedzać zmieniające się i wciąż rosnące oczekiwania Klientów.

W roku 2003  firma weszła na rynek kanadyjski, a w 2004 na rynek niemiecki. Od chwili powstania w 2005 roku bardzo dynamicznie rozwija się  spółka handlowa w Moskwie.


 Od 2003 roku bardzo dynamicznie rozwija eksport wyrobów zakładu produkcyjnego, który kierowany jest na rynki Europy Wschodniej, Azji oraz Ameryki Północnej. Natomiast zrealizowane  projekty wyznaczają nowe trendy w aranżacji obiektów handlowych.

boksy kasowe rzeszów, modern-expo rzeszów


Podstawowym celem działania Modern Expo  jest zadowolenie i satysfakcja Klientów. Pozycję na rynku budujemy poprzez nieustanną dbałość o najwyższą jakość produktów i świadczonych usług. Umożliwia nam to dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta oraz zapewnienie kompleksowej obsługi od oryginalnego pomysłu i profesjonalnego doradztwa, starannego i precyzyjnego projektu poprzez szybkie tempo realizacji i montaż.
boksy kasowe rzeszów, modern-expo rzeszów, stanowiska kasowe rzeszów

Wszyscy pracownicy naszej firmy tworzą zgrany, profesjonalny zespół. To właśnie oni są źródłem jakości produktów i usług firmy oraz satysfakcji naszych Klientów.
Dzięki konsekwentnej realizacji przyjętej strategii, przemyślanym inwestycjom oraz wysokiej kulturze organizacyjnej nasza firma ciągle się rozwija i jest dobrze przygotowana do nowych wyzwań jakie niesie nam wszystkim przyszłość.

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?